top of page
Monika Bagárová

Něco o mně

Jsem hudební interpret, který se věnuje hudbě s láskou.

Neomezila jsem se pouze na nahrávání studiových alb, ale aktivně vystupuji na koncertech, kde sdílím svou energii a vášeň s fanoušky.

Moje vystoupení jsou plná života, charisma a profesionality, a přinášejí nezapomenutelné hudební zážitky, které si lidé rádi pamatují a opakovaně mě zvou na své koncertní pódia.

Prozkoumejte mé hudební portfolio a neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli komentáři nebo dotazy.

ŽIVOTOPIS

V roce 2009 se účastnila soutěže Česko Slovenská SuperStar a umístila se na 5. místě. Hned několik měsíců po účasti v této soutěži, roku 2010, začala spolupracovat s Robem Opatovským, s nímž nazpívala píseň Prší, která měla obrovský úspěch nejen na serveru YouTube, ale i ve vysílání MTV, kam se probojovala.

V následujícím roce 2011 vydala své debutové album s názvem Shining, které obsahuje 11 soulových písní včetně písně „Ve dvou“ z pohádky Čertova nevěsta. Další píseň z této pohádky, skladbu „Chci“, nazpívala Monika Bagárová s Benem Cristovaem. Její celoroční snaha byla po zásluze odměněna a Monika získala titul Skokan roku 2011 na předávání cen Český Slavík Mattoni.

V roce 2012 ji režisér Ján Sebechlebský obsadil do vedlejší role modelky romantického televizního filmu Definice lásky.

Roku 2013 vydala Monika skladbu „Let Me Love U“, který byl předzvěstí druhého alba. K této písni natočila ve spolupráci s KUNES video production videoklip.

Roku 2014 odjela na několik dní na Slovensko, kde se svým kamarádem Igorem Kmetěm natočila duet k písni „Skús zabudnúť“. Tento rok natočila také letní mix ke své písni „Let Me Love U“, s DJ Brianem.

V roce 2018 se stala účastnicí 9. řady soutěže StarDance ...když hvězdy tančí, v níž skončila na 10. místě. V roce 2020 se stala porotkyní 6. řady soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Monika Bagárová vydala v roce 2022 album "Silnější", které se okamžitě stalo velice oblíbeným a jeho popularita neustále roste. Toto výjimečné hudební dílo přináší posluchačům silné emocionální poselství a nezapomenutelné melodie.

V roce 2023 se rozhodla uskutečnit svůj největší koncert v životě. Koncert se bude konat v Pražské O2 Aréně 12.9.2024

Monika Bagárová
bottom of page